:
:

Geriausi automobiliai Jums !

Kas mes esame?

Armorent tai:

Prabangių ir premium klasės automobilių nuomos agentūra, teikianti Jums geriausius pasiūlymus. Mes dirbame tik su geriausiomis automobilių nuomos bendrovėmis, kurios klientui duoda, o ne atima. Mūsų komanda yra automobilių nuomos ekspertai, todėl drąsiai galime teigti "Mūsų kompanija pasirūpins Jūsų komfortu"

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį !

Būkite pirmieji, kuriuos informuosime apie svarbiausias rengiamas akcijas, pateiksime naujienas, supažindinsime su specialiais pasiūlymais.

Ieškote atsakymų?

Savo klientams siūlome rinktis iš šių automobilių kategorijų: vidutinės klasės, prestižiniai, visureigiai, Automobilius siūlome nuo 1 dienos iki 36 mėnesių trukmės nuomos laikotarpiui.
Šimtu procentų garantuoti Jūsų pasirinkto automobilio negalime, todėl rezervuojame jūsų pasirinktą ar panašų automobilį. Labai stengsimės užtikrinti ir įvykdyti Jūsų pageidavimus, tačiau nesant galimybės, išnuomosime Jums tos pačios arba dar aukštesnės klasės automobilį už Jūsų rezervuoto automobilio kainą.
Minimalus automobilio nuomos laikotarpis yra 1 para (24 val.). Jeigu klientas vėluoja automobilį grąžinti ilgiau nei 1 val. – galimi papildomi mokesčiai.
Nuomojamą automobilį suteikiama galimybę vairuoti ne jaunesniems nei 20-ties metų sulaukusiems asmenims, kurie pateiktų tarptautinius reikalavimus atitinkantį ir galiojantį vairuotojo pažymėjimą bei turėtų mažiausiai 1 metų vairavimo patirtį. Išsinuomotą automobilį vairuoti gali tik nuomos sutartyje įtrauktas asmuo/asmenys
Prieš išsinuomodamas automobilį, klientas turi pateikti šiuos savo galiojančius dokumentus: pasą arba tapatybės kortelę ir vairuotojo pažymėjimą. Jų kopijos yra pridedamos prie nuomos sutarties originalo.
Automobilių nuomos kainos lentelėse yra nurodytos kelionėms Baltijos šalių (Lietuva, Latvija, Estija) teritorijoje.Į lentelėje nurodytas nuomos kainas yra įskaičiuota: civilinis draudimas, KASKO draudimas, automobilio keleivių draudimas, neribotas kilometražas, 24/7 pagalba kelyje bei administracinis sutarties mokestis.Automobilių nuomos kainos nurodytos su PVM. Kelionėms už Baltijos šalių ribų nuomos kainai netaikomos nuolaidos bei iki 500 km ribojama leistina dienos rida. Viršijus leistiną ridą imamas papildomas 0,15 EUR/km mokestis. "Armorent" pasilieka teisę keisti nuomos kainas naujoms, nepatvirtintoms rezervacijoms be atskiro įspėjimo.
Apskaičiuotas nuomos mokestis sumokamas nuomos laikotarpio pradžioje jūsų pasirinktame automobilių nuomos punkte, pasiimant automobilį. Už automobilio nuomą galima atsiskaityti grynais pinigais arba banko kortele .
Standartinis užstatas už automobilį yra nuo 300 EUR iki 1500 EUR. Užstatas yra asmeninei Nuomininko atsakomybei lygi suma vagystės, autoavarijos ar trečiųjų asmenų veiklos atvejais. Šią sumą užšaldoma (rezervuojama) kliento banko kortelės (VISA, VISA ELECTRON, arba MASTERCARD) sąskaitoje. Užstato suma gali likti užšaldyta kliento sąskaitoje nuo 14 iki 21 kalendorinės dienos, skaičiuojant nuo užšaldymo datos. Tai priklauso nuo kliento banko, kuris yra išdavęs mokėjimo kortelę.
Visi Armorent nuomojami automobiliai yra apdrausti TPVCA (Transporto priemonių savininkų ir valdytojų civilinės atsakomybės) privalomuoju draudimu ir KASKO draudimu (avarijos, vagystės, stichinės nelaimės, trečiųjų asmenų tyčinės veikos atvejais). Privalomas draudimas galioja geografinės Europos ribose ir yra įskaičiuotas į svetainėje nurodytas automobilių nuomos kainas. Nuomininko asmeninė atsakomybė įvykus draudiminiam įvykiui yra nuo 300 EUR iki 1500 EUR (dydis priklauso nuo išsinuomoto automobilio). Įvykis laikomas draudiminiu, Nuomininkui pateikus eismo įvykio deklaraciją ir/arba policijos pažymą ir įvykio aplinkybių paaiškinimą
Įvykus draudiminiam įvykiui, SUPER draudimas sumažins Jūsų finansinę atsakomybę iki 0 EUR. SUPER draudimas galios tik pateikus eismo įvykio deklaraciją ar policijos pažymą apie autoįvykį ir išsamų Nuomininko paaiškinimą. Taip pat galioja automobilio stiklams ir padangoms.
Išsinuomotą automobilį pasiimant ar pristatant į tą pačia vietą nereikalaujamas joks mokestis. Už papildomą mokesti automobilio grąžinimas ir išdavimas gali būti vykdomas jūsų iš anksto pasirinktoje vietoje – konkrečiu, pasirinktu laiku.
Sumokėtas nuomos mokestis nėra grąžinamas, jei išsinuomotą automobilį Nuomininkas grąžina anksčiau sutartyje numatyto laiko. Likusia, nepanaudota automobilio nuomos mokesčio dalimi siūlome pasinaudoti kitą kartą nuomojantis automobilį, per 12 mėnesių nuo transporto priemonės grąžinimo.
Jeigu nuomos metu Baltijos šalių (Lietuva, Latvija, Estija) teritorijoje įvyksta techninis gedimas, avarija arba jei išnuomotas automobilis tampa nebetinkamas naudoti dėl kitų priežasčių, "Armorent atstovaujamos nuomos įmonės" savo klientams suteikia pakaitinį automobilį.
Visi "Armorent" nuomojami automobiliai turi visą pagrindinę ir kliento patogumą garantuojančią įrangą: AM/FM CD/MP3 grotuvus, vairo stiprintuvus, oro kondicionierius, oro pagalves, centrinius užraktus ir integruotas apsaugos sistemas.
Kartu su automobiliu už papildomą mokestį galime pasiūlyti išsinuomoti įvairių dydžių kėdutes vaikams, 4G/LTE WiFi modemus, kurių dėka galėsite mėgautis sparčiausiu neribotu internetu Lietuvos Respublikos teritorijoje bei navigacines GPS sistemas.
Automobiliai išnuomojami ir grąžinami su pilnu kuro baku. Klientui grąžinus automobilį su nepilnu baku kuro gali būti taikomi papildomi mokesčiai.
Automobilio Nuomininkas prisiima visišką atsakomybę dėl kelių eismo taisyklių laikymosi ar nesilaikymo automobilio nuomos metu. Gavę pranešimą apie KET pažeidimus.